قیمت ها بروز می باشد _ ثبت سفارش و خرید فقط از طریق واتساپ و تماس تلفنی امکان پذیر می باشد !!!
ارسال کالا از انبار فروشگاه به سراسر کشور
شنبه الی چهارشنبه / ساعت 10 الی 18
ارسال کالا از انبار فروشگاه به سراسر کشور

پیاده سازی سیستم برق خورشیدی آقای سهیلی در آبسرد

درباره پروژه :
جزییات پروژه

پیاده سازی سیستم برق خورشیدی در آبسرد

در این پروژه بنا به درخواست مصرف کننده برق لوازم برقی همچون یخچال، ماشین لباس شویی، جارو برقی، روشنایی، تلویزیون و… تامین گردیده است.

ما برای تامین برق مورد نیاز،  با استفاده از اینورتر سینوسی ep 1000w سنگین کار، 4 عدد باتری یورونت ژل، شارژ کنترلرmppt  ، سه عدد پنل خورشیدی 315 وات شین سانگ کره جنوبی توانستیم برق مورد نیاز مجموعه را به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته تامین کنیم.

 

 

برق خورشیدی آفگرید

سیستم­‌های مستقل از شبکه، انرژی خورشید را بدون اتصال به شبکه برق سراسری، به الکتریسیته تبدیل می­کنند. این سیستم­‌ها از باتری­ به عنوان ذخیره‌کننده انرژی استفاده می­پکنند که امکان ذخیره ‎ی الکتریسیته اضافی را برای مصارف آینده در صورت عدم دسترسی به شبکه برق و یا قطعی شبکه برق فراهم می‎کند.

استفاده از سیستم برق منفصل از شبکه

دلایل زیادی برای استفاده از سیستم برق منفصل از شبکه وجود دارد. در محل‌های دور افتاده یا روستایی که اتصال به شبکه برق سراسری غیرممکن یا بسیار گران است یا در مناطقی که قطعی برق زیاد می‌شود و یا برق قدرت مناسبی ندارد، آنگاه استفاده از سیستم‌های برق جدا از شبکه مانند سیستم خورشیدی منفصل از شبکه، توربین بادی کوچک، سیستم هیدرولیکی و یا ترکیبی از این فناوری‌ها برای تأمین انرژی برق مورد نیاز استفاده می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)
درباره پروژه
  • زمان اجرا :  پاییز 1400
  • کارفرما : آقای سهیلی
  • مکان پروژه : آبسرد
  • مجری : گروه فنی مهندسی تک اینورتر 
ظرفیت پروژه
  • تولید روزانه : 4500 وات
  • ظرفیت ذخیره سازی : 4800 وات
  • توان مصرفی تا : 1000 وات ( 4.5 آمپر )

 

 

تجهیزات پروژه
گالری عکس ها :

با استفاده از اینورتر سینوسی ep 1000w سنگین کار، 4 عدد باتری یورونت ژل، شارژ کنترلرmppt و... توانستیم برق مجموعه را تامین کنیم.

دیگر
پروژه ها
You have no comparison lists. Add products to the comparison.