قیمت ها بروز می باشد _ ثبت سفارش و خرید فقط از طریق واتساپ و تماس تلفنی امکان پذیر می باشد !!!
ارسال کالا از انبار فروشگاه به سراسر کشور
شنبه الی چهارشنبه / ساعت 10 الی 18
ارسال کالا از انبار فروشگاه به سراسر کشور

پروژه پیاده سازی برق خورشیدی در جابان دماوند

درباره پروژه :
جزییات پروژه

پیاده سازی سیستم برق خورشیدی در منطقه جابان دماوند

این پروژه در سال 1401 بنا به درخواست کارفرما در منطقه جابان دماوند به منظور تامین برق لوازم برقی باغ وبلا، استخر آب، یخچال، ماشین لباس شویی، جارو برقی، روشنایی، تلویزیون، مایکروویو و… راه اندازی شده است. ما برای تامین برق مورد نیاز، سیستم رو طوری طراحی کرده ایم که روزانه 11 کیلووات برق تولید میکند.  با استفاده از سانورتر epever 5000w، هشت عدد پنل خورشیدی 290 وات، 8 عدد باتری خورشیدی سپاهان ژل و… توانستیم برق مورد نیاز  مجموعه را به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته تامین کنیم.

 

 

برق خورشیدی جداز شبکه یا آفگرید

سیستم­‌های مستقل از شبکه، انرژی خورشید را بدون اتصال به شبکه برق سراسری، به الکتریسیته تبدیل می­کنند. این سیستم­‌ها از باتری­ به عنوان ذخیره‌کننده انرژی استفاده می­پکنند که امکان ذخیره ‎ی الکتریسیته اضافی را برای مصارف آینده در صورت عدم دسترسی به شبکه برق و یا قطعی شبکه برق فراهم می‎کند.

استفاده از سیستم برق منفصل از شبکه

دلایل زیادی برای استفاده از سیستم برق منفصل از شبکه وجود دارد. در محل‌های دور افتاده یا روستایی که اتصال به شبکه برق سراسری غیرممکن یا بسیار گران است یا در مناطقی که قطعی برق زیاد می‌شود و یا برق قدرت مناسبی ندارد، آنگاه استفاده از سیستم‌های برق جدا از شبکه مانند سیستم خورشیدی منفصل از شبکه، توربین بادی کوچک، سیستم هیدرولیکی و یا ترکیبی از این فناوری‌ها برای تأمین انرژی برق مورد نیاز استفاده می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)
درباره پروژه
ظرفیت پروژه
  • تولید روزانه : 6 کیلووات

مصارف

پمپ آب، یخچال، ماشین لباس شویی، جارو برقی، روشنایی، تلویزیون و…

تجهیزات پروژه
  • 8 عدد پنل خورشیدی 290 وات
  • سانورتر epever 5000w
  • 8 عدد باتری خورشیدی سپاهان ژل
  • و…
گالری عکس ها :
دیگر
پروژه ها
You have no comparison lists. Add products to the comparison.